Riešės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei


ačiū

Liga, senatvė, negalia dažnai prikausto žmogų prie lovos. Tada minutės ištįsta į valandas, kamuoja ne tik liga, bet ir vienatvė, liūdesys, kad esi priverstas gulėti lovoje ir spoksoti į baltas palatos lubas. Medikai vienbalsiai tvirtina, kad gera nuotaika, optimizmas padeda sveikti. Tik iš kur jo imti, kai ligoninėje tenka praleisti ištisas savaites, mėnesius, o artimieji dirba, toli gyvena, ar jų paprasčiausiai nėra…
Džiugu, kad gyvename tarp žmonių, kuriems nėra svetimo skausmo. Riešės PGS ligoninėje, Kalino km. geros valios darbuotojos, skuba į pagalbą ligoninės pacientams. Džiaugiamės ir didžiuojamės pastoviais Riešės PGS ligoninės darbuotojais – slaugytoja Gražina Voitkevič, gydytoja Bronė Danutė Beržinskienė bei visų personalu. Nuoširdus Ačiū už dėmesį ir pagalbą ligoniams.
Tegul Jūsų visų gerumas ir meilė padeda ligoninėje besigydantiems žmonėms sveikti. Sakoma, kad kuo daugiau išdalinsi meilės ir gėrio kitiems, tuo daugiau jo sugrįš patiems. Būkite sveiki, nepervargę, mylimi ir laimingi darbe bei šeimoje! Tegul Jūsų kasdienybė būna kupina ne vien žmonių skausmo, bet ir nuoširdžių dėkingumo žodžių. Ačiū, kad esate – gyvybės, meilės ir vilties puoselėtojai.

2018.06.27 | Jurijus ir Božena Zarankai
Balsai: 3 +1
Loading ... Palaukite ...

Komentuoti:

Turite būti prisijungęs, kad galėtumėte rašyti komentarus.