Kaip padėkoti po pokalbio dėl darbo?

Lietuvoje dėkoti po pokalbio dėl  darbo suskumba ne kiekvienas. Sutikite, juk paprastai žmonės, grįžę po interviu dėl darbo, tiesiog laukia darbdavio skambučio. Tačiau jei esate tvirtai pasiryžęs susirasti darbą, reikia imtis visų įmanomų priemonių, išskiriančių jus iš konkurentų tarpo. Viena jų – po interviu nusiųsti darbdaviui padėkos laišką.

Padėkos laišką reikėtų išsiųsti per 24val. po interviu.  Jei pokalbis vyko ne su vienu, o keliais asmenimis, būtina padėkos laiškus nusiųsti kiekvienam iš jų.

Ką rašyti padėkos laiške darbdaviui? Visų pirma, padėkokite už pokalbį, akcentuokite, jog tikrai esate susidomėjęs siūloma darbo vieta bei įvardinkite, kaip Jūsų turimos žinios ir sugebėjimai padėtų firmos veiklai. Jei pokalbio metu pamiršote kažką svarbaus paminėti, tai galite padaryti šiuo laišku.

Padėkos laiško pavyzdys

Gerb. Petrai Kazlauskai,

Norėčiau Jums asmeniškai padėkoti už šios dienos pokalbį dėl marketingo vadybininės vietos.  Jo metu aš dar kartą įsitikinau, jog “KalDeka” yra ta kompanija, kurioje aš norėčiau dirbti ir galėčiau atskleisti  savo kūrybinius sugebėjimus. Esu tikra, jog mano puikios marketingo žinios, iniciatyvumas bei pareigingumas prisidėtų prie sėkmingos įmonės veiklos.

Dar kartą dėkoju už sugaištą laiką ir  laukiu Jūsų sprendimo.

Pagarbiai,
Violeta Karčiauskaitė

Netgi jei nespėjus parašyti laiško sužinojote, kad darbo vistik negavote, nepatingėkite brūkštelėti trumpą padėką darbdaviui už sugaištą laiką. Nepraleiskite progos paminėti, jog ir ateityje domėsitės galimybe dirbti būtent šioje įmonėje. Juk kiekviena padėka yra papildoma galimybė  sudaryti teigiamą įspūdį. Ieškant darbo jūs privalote būti atkaklus. Nelaukite galimybių įsidarbinti – sukurkite jas patys.