VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Pilvo chirurgijos centro II-o Pilvo chirurgijos skyriaus personalui


ačiū

Savo padėką norėtume pradėti Kahlil Gibran žodžiais: “O ką reiškia dirbti su meile? Tai austi drabužį iš siūlų, ištrauktų iš savo širdies”

Nuoširdžiai dėkojame VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Pilvo chirurgijos centro II-o Pilvo chirurgijos skyriaus personalui.
Ypatingą padėką norime pareikšti Pilvo chirurgijos centro vadovui, profesoriui dr. Virgilijui Beišai už jo nepaprastą profesionalumą, kilnumą, rūpestį bei spinduliuojančią vidinę ramybę, kurios taip reikia pacientui sudėtingu jo gyvenimo laikotarpiu.
Esame labai dėkingi gydytojų komandai, operavusiai mamą Laimutę Matulevičienę – tai dr. Sauliui Mikalauskui, dr. Eligijui Poškui, prof. Virgilijui Beišai, gydytojai anesteziologei-reanimatologei Renatai Šarkaitei, operacinės slaugytojai Jekaterinai Ladyženko bei anestezijos ir intensyvios terapijos slaugytojai Galinai Sinkevič.
Dėkojame skyriaus vedėjui dr. Valdemarui Jotautui, gydytojui rezidentui Augustui Beišai už skirtą nuoširdų dėmesį, palaikymą ir rūpestį pooperaciniu laikotarpiu.
Dėkingi esame šio skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms, kurių priežiūros, šypsenų, sveiko humoro dėka daug greičiau sveikstama.

Nuoširdus Ačiū Jums visiems ir kuo dideliausios sėkmės Jūsų sudėtingame darbe.

Pagarbiai, pacientės sūnaus šeima

2015.06.20 | Rimutis Matulevičius
Balsai: 0 +1
Loading ... Palaukite ...

Komentuoti:

Turite būti prisijungęs, kad galėtumėte rašyti komentarus.