Klaipėdos Jūrininkų ligoninės onkohemotologinio skyriaus personalui


ačiū

Atrodytų išreikšti padėką atskiriems žmonėms neturėtų būti sudėtinga. Bet, kai jautiesi dėkingas visam medikų kolektyvui, nėra taip paprasta kaip atrodo. Ypač, kai norisi padėkoti iš visos širdies.
Visi žinome seną tiesą, kad medikų darbas, atliekamas nuoširdžiai tiesogiai paliečia ne tik onkologinio ligonius, bet ir jų artimuosius. Per praverstas palatos duris matai ir jauti laiko įvykių tėkmę: visų ligonių viltį pasveikti, artimųjų baimes ir dideles nežinios akis, ir skausmą. Aš ne kartą stebėjau, kaip rūpestingi medicinos darbuotojai nevaikšto lėtai. Jie laksto, nes atsiliepia į sunkių onkologinių ligonių prašymus visą parą: padėti, išklausyti, suprasti, paguosti išlaikant ramumą ir taktą. Tai – žavu. Gerbiami medicinos darbuotojai, Jūsų darbas tikrai nelengvas. Aš esu sužavėta Jūsų vadovaujamos ligoninės personalu. Slaugydama savo artimą giminaitę, aš tiesiogiai jaučiau Jūsų rūpestį, kantrumą, širdingumą ir didelį profesionalumą. Jūs mylite savo profesiją ir garbingai atliekate savo pareigas.
Už profesionalų sąžiningą mano puseserės Adelės Genienės ilgą gydymą, dėmesį ir geranorišką požiūrį į pacientus reiškiu padėką visam Klaipėdos Jūrininkų ligoninės onkohemotologinio skyriaus personalui iš didžiosios raidės: skyriaus vedėjai, visiems gydytojams, vyr. seseriai, šaunioms medicinos sesutėms, slaugytojoms bei visam aptarnaujančiam personalui, kurie dirba šaunioje vieningoje komandoje. Slaugydama puseserę Adelę Genienę, ligoninėje pamačiau, koks sunkus ir atsakingas visų medicinos darbuotojų darbas. Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, kantrybė, dėmesingumas, karštos arbatos puodelis medicinos sesučių atneštas naktį, net šypsena ir skaudi užuojauta.
Asmeniškai noriu padėkoti gyd. Neringai Gailiūtei. Gerbiama gydytoja Neringa Gailiūte, Jūs laimingas žmogus. Dievas apdovanojo Jus ypatingai profesionaliu mediko talentu, labai jautria, dosnia širdimi, nuoširdumu ir gebėjimu bendrauti. Jūsų darbas begalo sunkus ir atsakingas, nes atsakote už sunkiai sergančio žmogaus viltį pasveikti ir gyvybę. Kai liga visiškai nepasiduoda gydymui ir nelieka vilties pasveikti, Jūsų žmogiškumo ir nuoširdumo faktorius paima viršų ir belieka ramiai susitaikyti ir laukti Dievo palaimos. Ačiū, kad išgirdote, supratote ir padėjote.
Aš niekada netikėjau, kad toks sąžiningas, doras, profesionalus ir supratingas gali būti gydytojas, medicinos sesuo, ar slaugytoja. Jūs mylite savo profesiją ir garbingai atliekate savo pareigas bei Sokrato duotą priesaiką. Tai labai žmogiška ir neapsakomai jautru.
Norisi palinkėti visiems onkohemotologinio skyriaus darbuotojams sveikatos, nes kantrybė Jūsų pavydėtina, ir kad niekada neskaudėtų Jūsų auksinės širdys. Laimės jų šeimoms. Duok Dieve Jums pačio geriausio Jūsų nelengvame darbe.
Sveikinu visą Jūsų kolektyvą su Naujaisiais 2019 metais! Ačiū…

Pagarbiai
Dagna Volkovaitė

2019.01.03 | Dagna Volkovaitė
Balsai: 1 +1
Loading ... Palaukite ...

Komentuoti:

Turite būti prisijungęs, kad galėtumėte rašyti komentarus.