Gydytojams Saului ŠIAUČIULIUI, Danguolei Žūkienei


ačiū

Padėka Druskininkų vaikų sanatorijos “Saulutė” Gydytojams ir Personalui.
Į Druskininkus, mane, kaip ir daugėlį mamyčių ir tėvelių atvedė beda – dukrytės lygą -bronchinė astma, kurią sergame jau trečius metus. Taigi kasmet, vaiko sveikatos grąžinimo reabilitacijai, turime gauti iš ligonių kasų nukreipimą į kokią nors Lietuvos sanatoriją. Šiemet pasirinkome Druskininkų “Saulutė”, kur važiuoti – ilgai nesvarstėme, nes iš giminių, kurie gyvena Druskininkuose, gavome pakvietima apsistuoti pas juos, taigi ir nukreipimą į “Saulutė” išsiemėme tik reabilitacijai, be pragyvenimo.
Prieš važiuojant, internete prisiskaičiau įvairiausių komentarų, nemaža jų dalis buvo neigiamą, tai ir atvykome į Druskininkus abėjodami, ar teisingą sprendimą padarėme. Bet blogos mintys pradėjo tirpti jau registratūroje – darbuotojos šypsosi, labai maloniai bendrauja (nors atvykome penktadieni, prieš pat darbo pabaiga), mus iškart nukreipė pas gydytoja Danguolė Žūkienė, kuri atidžiai išklausius visas mūsų bėdas, paskyrė visas reikalingas procedūras, toliau vėl keliavome į registratūrą, kur suderinome procedūrų lankymo laiką, galiu pasakyti, kad laikas buvo parinktas butent taip, kad būtų patogu man ir mano vaikui.Gavome net raktuką nuo palatos, kurios bandžiau atsisakyti, nes atvažiavome tik reabilitacijai, bet gavau labai logišką atsakymą:”o jeigu lietus? arba persirengti reikės?”. Po to ne vieną kartą prisiminiau tos žodžius, nes palatos kartais tikrai prireikia.
Dvi savaitės mes lankėme procedūras, gavę visą mums priklausantį “krepšelį’ ir gal net šiek tiek daugiau, susidraugavome su visų personalų, matosi, kad žmonės teisingai pasirinko gyvenimo profesijas, visi jie moka ir žino kaip bendrauti su vaikučiais, kalbina, išklauso, stengėsi padaryti viską, kad vaikas nesijaustu kaip ligoninėje, pamirštų, kad jis yra gydomas, bet pailsėtų ir atsipalaiduotų.
Bet šeštadienį vakare mano dukrytei prasidėjo stipri alergija, labai bijojau, kad vaikui gali pasireikšti astmos priepuolis, taigi sekmadieni diena nusprendžiau nebelaukti ir bandyti ieškoti pagalbos sanatorijoje, vilties ją gauti -beveik nebuvo, nes – sekmadienis, mūsų gydytojai išeiginė, ir atvažiavę mes į Druskininkus tik reabilitacijai, ne gydymui, tai pagal visus aktus, net vaistus turime naudoti savo, o ne gauti iš sanatorijos balanso. Taigi savo skyriuje suradau budinčia medicinos seselė Palmyra Ramanauskinė,(kuriai tuo metu buvo pietų pertarauka), pagalvojau – teks laukti, bet ponia Palmyra iškart nuvedė mus pas budintį daktarą Sauliu Šaučiulį, kuris mus iškarto priėmė, apžiūrėjo ir paskyrė butina tuo momentu procedūrą ir liepė ateti dar ir vakarė, kad stėbėti vaiko būsėną ir esant reikalui suteikti pagalbą. Daktaras Saulius Šiaučiulis kuravo mus visą laiką, kuri dar buvome sanatorijoje, nors jau kiekvieną diena lankėme savo daktarė Danguolė Žūkienė ir gavome visus reikiamus paskirymus. Dėl šių žmonių profesionalumo, širdingumo, sugėbėjimo suprasti kitų bėdas, mokėjimo užjausti, mano vaikas šias dienas išgyveno be astmos priepuolių ir greitosios pagalbos iškvietimų. Tai, kad norisi padėkoti Dievui ir sanatorijos “Saulutė” personalui už tai, kad jie sugėba būti ne tik profesionalais, bet ir išsaugojo savyje taip retai mūsų laikais sutinkamą paprastą žmogiškumą, kuris kartais yra brangesnis ir naudingesnis negu kitos gydymo priemonės.

Padėkos atvirutė:

Ačiū paletė
Pažiūrėti atvirutę Pažiūrėti atvirutę
2012.05.26 | Aiša Beinaravičienė
Balsai: 2 +1
Loading ... Palaukite ...

Komentuoti:

Turite būti prisijungęs, kad galėtumėte rašyti komentarus.