Dažnai užduodami klausimai

Kas yra aciu.lt?
Aciu.lt – tai gerumo svetainė, kurioje galima rašyti “ačiū” visiems, skatinantiems gerumą ir šiltus santykius, maloniai aptarnavusiems, pakėlusiems nuotaiką, paraginusiems žengti pirmyn, suteikusiems pagalbą, išpildžiusiems svajones, padėjusiems sunkiose situacijose, išklausiusiems, nuraminusiems, pagydžiusiems, pralinksminusiems ir t.t.

Kam aš galiu padėkoti?
Padėkoti galite visiems – tiek vienam žmogui, tiek žmonių grupei ar organizacijai.

Kaip aš galiu padėkoti?
Norėdami parašyti padėką, paspauskite geltoną meniu punktą “Noriu padėkoti”. Šioje padėkos formoje galite išrinkti padėkos gavėjui atvirutę, pažymėti, kad informacija apie padėką būtų nusiųsta gavėjui į el. paštą, prisegti video, parašyti ilgą padėką. Užpildykite visus privalomus ir kokius norite neprivalomus laukelius, suveskite paveiksliukyje parodytą patvirtinimo kodą ir paspauskite mygtuką “siųsti”.
Padėką galima rašyti ir mažojoje padėkojimo formoje “Trumpasis ačiū”, esančioje visuose svetainės puslapiuose, dešinio šono viršuje. Šioje padėkos formoje turite galimybę parašyti trumpą padėkojimą.

Pastebėjote klaidą?
Jeigu pastebėjote neteisingą, klaidinančią informaciją ar nepagarbią, žeidžiančią padėką ar komentarą, prašome su mumis susisiekti el. paštu info@aciu.lt.

Turite klausimų?
Maloniai laukiame Jūsų klausimų, susijusių su aciu.lt. Klausimus siųskite mums el. paštu info@aciu.lt . Pasistengsime į visus atsakyti, o aktualiausius patalpinsime šiame skyrelyje.